la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

اسباب کشی

امتیاز دهید
4

توضیحات

 

پر دردسرترین بخش جا به جایی ، اسباب کشی است . با فیکسیو به راحتی می توانید یک فنجان چای بنوشید و تجربه ای جدید از جابه جایی  داشته باشید . تنها با سه کلیک نیرو های متخصص فیکسیو در خدمت شما خواهند بود . اسباب کشی با فیکسیو بهترین تجربه شما در جابه جایی خواهد بود . 

نکات کلیدی برای جمع آوری وسایل

با خود رو راست باشید!!!  وسایلی که واقعا به آنها نیاز ندارید را را جدا کنید تا روند اسباب کشی سریع تر پیش رود . جا به جایی وسایلی که به آنها نیاز ندارید فقط اسباب کشی هزینه بر تری برای شما خواهد داشت

همین حالا شروع کنید

از همین حالا بسته بندی را شروع کنید اسباب کشی اگر به روز های آخر موکول شود میتواند بسیار گیج کننده باشد . هرچه زودتر کار را شروع کنید وسایلی که با آن سرو کار کمتری دارید را از هفته ها قبل بسته بندی کنید .

بسته بندی ها را برچسب (لیبل بزنید)

اگر وسایل را به درستی دسته بندی نکنید بعد از جابه جایی ، در خانه یا محل کار جدید با کوهی از جعبه هایی رو به رو میشوید که نمیدانید برای کجاست . بهترین راه  برچسب زدن است تا مشخص شود کدام جعبه برای کجاست . بسته بندی درست و حرفه ای در روند اسباب کشی بسیار مهم است شرکت فیکسیو خدمات بسته بندی را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت ارایه می دهد .

وسایل قیمتی را قبل از  اسباب کشی مشحص کنید

وسایل قیمتی خود را قبل از جابه جایی جداگانه بسته بندی کنید و به مسولین جابه جایی بسپارید . شرکت فیکسیو برای جا به جایی وسایل شما جای خاص و محافظت شده ای تعبیه کرده است .

 

تمامی نیرو های شرکت فیکسیو آموزش کامل برای یک جابه جایی اصولی و حرفه ای را دیده اند و آماده ی خدمت رسانی به شما می باشند .


ارسال نظر

نظرات شما