la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

اخبار

ماساژ

انواع ماساژ و فواید آن برای بدن

ماساژ خوب واقعا درمان کننده است و بسیاری از مزایای سلامتی را به شما ارائه می دهد . در حقیقت، بیش از 200 تکنیک و نوع ماساژ مختلف وجود دارد که نیازهای مختلف را در اختیار قرار می دهند

بیشتر
نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

آموزش نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار، مدتی است که در کشور ما فراگیر شده است . در قدیم نقاش های ساختمان از قلم مو برای رنگ آمیزی اکثر ساختمان ها استفاده می کردند که معمولا برای آن ها کاری زمانبر و سختی بود،

بیشتر
کارواش خانگی

آشنایی با کارواش خانگی

کارواش خانگی از دستگاه های پرکاربرد در صنعت و ساختمان می باشد که با استفاده از فشار بالای آب تمامی جرم و آلودگی های سطح مورد نظر را شستشو می دهد .

بیشتر
ماساژ درمانی

10 مزایای عمده ماساژ درمانی برای پوست شما

ماساژ درمانی از حدود 2700 سال قبل از میلاد بوده و به عنوان راهی برای درمان آسیب های ورزشی و جنگی مورد استفاده قرار گرفته است. فرهنگ های باستان نیز از آن برای تطابق شرایط بدن و از بین بردن بیماری های دیگر استفاده می کنند.

بیشتر
آرایشگاه زنانه

آرایشگاه زنانه چه ویژگی باید داشته باشد ؟

انتخاب یک آرایشگاه زنانه نیاز به بررسی معیار های بسیار زیادی دارد بخاطر همین یک کار تخصصی میباشد که در این مقاله بصورت کامل توضیح داده شده اند.

بیشتر
نگهداری و تعمیرات تاسیسات

نگهداری و تعمیرات تاسیسات

نگهداری و تعمیرات تاسیسات مقوله ای است که در حفظ و نگهداری تمامی تجهیزات الخصوص تجهیزات ساختمانی و دیگر تجهیزاتی که بیش از حد نیاز به مراقبت و رسیگی دارند نیاز به آگاهی و یا حتی تخصص ویژه ای در این زمینه دارد.

بیشتر