la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

اخبار

نیروی متخصص نظافت منزل

چرا بهتر است از نیروی متخصص نظافت منزل استفاده کنیم؟

با توجه شاغل بودن بانوان امروزه استفاده از نیروی متخصص نظافت منزل امری طبیعی است . انواع خدمات نظافت منزل ، نظافت راه پله ها و... توسط نیروی متخصص نظافت منزل ارائه می شود . شرکت های خدماتی نیروهای متخصص و کارآزموده ای را برای ارائه خدمات نظافت به منزل مشتریان ارسال می کنند .

بیشتر
روش ها موثر و کلیدی تمیز کردن دیوارها

روش ها موثر و کلیدی تمیز کردن دیوارها

دیوارهای اتاق و خانه با گذشت زمان به دلیل وجود گرد و خاک و آلودگی کثیف خواهند شد . اگر فرزند شما علاقه خاصی به نقاشی کشیدن روی دیوار دارد ، در این صورت پس از مدتی دیوارهای اتاق و خانه شفایت و زیبایی خود را از دست خواهند داد .

بیشتر
نحوه تمیز کردن وسایل برقی

نحوه تمیز کردن وسایل برقی

تمیز کردن وسایل برقی یکی از بخش هایی است که در نظافت خانه باید به آن توجه داشته باشیم . آشپزخانه محلی است که بیشتر در معرض آلودگی و چربی قرار دارد . همانطور که می دانید وسایل مختلف و تمام لوازم برقی در آشپزخانه قرار دارند و در صورتی که موارد ایمنی را رعایت نکنید ، ممکن است لوازم برقی شما خراب شود .

بیشتر
درخواست خودرو آنلاین

درخواست خودرو آنلاین

درخواست خودرو آنلاین یک راه ایمن ، ساده و سریع برای سفرهای شهری می باشد . درخواست خودرو آنلاین شیوه ای است خلاق و نوین که به طور رسمی در ایران پیدا سازی شده است . البته امروزه تنها درخواست خودرو به صورت آنلاین انجام نمی شود

بیشتر
خدمات باغبانی در تهران

خدمات باغبانی در تهران

آیا می دانید خدمات باغبانی باغبان می تواند به شما ارائه دهد؟ شما ممکن است شگفت زده شوید که همه چیزهایی را که می توانند به شما کمک کنند را شگفت زده کنید ... برای پیدا کردن همه چیز با خدمات باغبانی و اینکه چگونه می توانید بهترین باغ خود را همیشه به دست بیاورید!

بیشتر
معرفی شغل پرستار سالمند

معرفی شغل پرستار سالمند

اولین فکر برای مراقبت و نگهداری از سالمندان ، استخدام یک پرستار سالمند می باشد . اعضای خانواده باید انتخاب با دقت و مناسبی در مورد استخدام پرستار سالمند داشته باشند. اپلیکیشن فیکسیو می تواند شما را در این انتخاب راهنمایی نماید .

بیشتر