la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

اخبار

خدمات نظافت شرکت و محل کار

خدمات نظافت شرکت و محل کار

از مهم ترین ویژگی های یک شرکت و اداره خوب ، محیط کار مرتب و تمیز می باشد . اگر شما به خدمات نظافت شرکت و محل کار خود اهمیت می دهید ،نه تنها ضرر نخواهید کرد بلکه سود بیش تری برای شما خواهد داشت.

بیشتر
خیاطی

معرفی رشته خیاطی

خیاطی ، کار هیجان انگیز و سرگرم کننده ای می باشد و احساس غرور و افتخار را در شما ایجاد می کند . خیاطی دنیای از فرصت ها و امکانات را برای ابراز خلاقیت برای شما فراهم خواهد کرد.

بیشتر
روش نصب رادیاتور چگونه است ؟

روش نصب رادیاتور چگونه است ؟

نصب رادیاتور با توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی شامل نکات و مراحلی است که در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم . در حقیقت رادیاتور یک ابزار گرمایشی است که در محیط منزل و کار مورد استفاده قرار می گیرد . نصب رادیاتور بسیار ساده است و شما می توانید با مطالعه این مطلب خودتان این کار را انجام دهید .

بیشتر
روش های ساده برای آبیاری گیاهان آپارتمانی در هنگام مسافرت

روش های ساده برای آبیاری گیاهان آپارتمانی در هنگام مسافرت

نگهداری و آبیاری گیاهان آپارتمانی در تعطیلات و سفرهای نوروزی یکی از دغدغه های افراد محسوب می شود، برای آن که مجبور نباشید آبیاری گیاهان خود را به عهده آشنایان و دوستان خود بگذارید فیکسیو روش های ساده ای را برای آبیاری گیاهان آپارتمانی برای شما در زمان مسافرت و تعطیلات ارائه می دهد .

بیشتر
شغل باغبانی

شغل باغبانی

یکی از زیر شاخه های رشته کشاورزی شغل باغبانی می باشد ، شغل باغبانی طیف گسترده ای از خدمات را در حوزه باغبانی ارائه می دهد که در این مقاله به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. باغبانی یک هنر است و علاوه بر تحصیلات آکادمیک به تجربه نیاز خواهید داشت .

بیشتر
عوامل موثر بر هزینه سیم کشی ساختمان

عوامل موثر بر هزینه سیم کشی ساختمان

سیم کشی ساختمان مانند سایر کارهای که برای بازسازی و تعمیرات ساختمان انجام می شود ، هزینه خواهد داشت ،علاوه بر سیم کشی کلی ساختمان ،نصب پریزو کلید برق ،کیفیت سیم و استفاده از هالوژن برای زیبایی خانه امروزه انجام می شود .

بیشتر