la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

اخبار

معرفی شغل پرستار کودک

معرفی شغل پرستار کودک

پرستار کودک در ساعاتی که افراد خانه یا مادران بیرون از منزل می باشند ، مراقبت از بچه ها را بر عهده می گیرند . برخی از مادران ترجیح می دهند یک پرستار کودک استخدام کنند تا اینکه فرزند خود را به مهد کودک بسپارند .

بیشتر
مراحل بازسازی منزل

مراحل بازسازی منزل

در دنیای امروز از بازسازی منزل استقبال زیادی شده است ، این استقبال نشان می دهد آگاهی مردم نسبت به فضای زندگی شان افزایش یافته و می خواهند فضای زندگی شان از کیفیت مطلوب تری برخوردار باشد .

بیشتر

وقت حیاط تکونیه! نکاتی برای آماده کردن باغچه برای فصل بهار

ایران اقلیم های متفاوتی دارد و همین تفاوت در اقلیم باعث شده است که از دستورالعمل های متفاوتی برای آماده کردن باغچه در ماه پایانی سال استفاده کنیم .

بیشتر
آشنایی با خدمات سرویس خودرو

آشنایی با خدمات سرویس خودرو

در هر زمان در هر کجا که باشید می توانید با استفاده از اپلیکیشن فیکسیو خدماتی از قبیل سرویس خودرو ، کارواش در محل و... را ثبت نمایید . سرویس خودرو اپلیکیشن فیکسیو شامل خدماتی از قبیل تعویض روغن ، تعویض فیلتر ، تعویض لنت ترمز ، تعویض باطری ، پنچرگیری ، کارواش در محل و... می باشد .

بیشتر
انواع سبک دکوراسیون داخلی

انواع سبک دکوراسیون داخلی

امروزه دکوراسیون داخلی برای عموم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نحوره چیدمان فضای مورد نظر ، انتخاب رنگ ، نورپردازی و تزیینات از جمله مواردی است هنگام انجام دکوراسیون داخلی باید به آن ها توجه کنید تا بتوانید طراحی بی عیب و نقصی را انجام دهید.

بیشتر
هر آنچه از سرویس دوره ای خودرو باید بدایند

هر آنچه از سرویس دوره ای خودرو باید بدایند

سرویس دوره ای خودرو از جمله خدمات جداناپذیر از اتومبیل شما می باشد. مهم نیست که شما مالک چه نوع خودرویی می باشید ، در هرصورت به منظور حفظ و تداوم بقای خودروتان ، باید سرویس دوره ای خودرو را در زمان معین انجام دهید .

بیشتر