la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

اخبار

باغبانی در منزل

ترفندهای مناسب باغبانی در منزل را یاد بگیرید!

اغبانی بعنوان سرگرمی مناسبی در منزل می تواند زمان زیادی از شما را بگیرد ، چنانچه در آپارتمان زندگی می کنید از فضای بالکن منزل خود می توانید برای کاش گیاه و قرار دادن گلدان های زیبا لذت ببرید .

بیشتر
نظافت منزل

ترفندهای جالب و خواندنی برای نظافت منزل

نظافت منزل و تمیزکاری آن چنانچه براساس اصول و نظم خاصی انجام شود کارسخت و دشواری نخواهد بود هم چنین تمیزی و نظافت همیشگی منزل آرامش وشادابی و محبت را در آن خانه بیشتر خواهد کرد .

بیشتر
تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمان

برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در این تاسیسات ساختمان حتما لازم است که تا حدود زیادی با مسائل ایمنی و اصول نگهداری و سرویس کاری تاسیسات آشنا باشیم.

بیشتر
بازسازی منازل در تهران

بازسازی منازل در تهران

بازسازی منازل در تهران مقوله ای است که برای تخریب هر یک از منازل و یا مکان های اداری و تجاری می بایست زیر نظر متخصصین و کارشناسانی مدیریت و اجرا شود که سالها تجربه در زمینه ساخت و ساز و مهندسی معماری دارند.

بیشتر
آرایشگاه زنانه در تهران

چگونه بهترین آرایشگاه زنانه در تهران را پیدا کنیم

آرایشگاه زنانه در تهران و انتخاب آن کار بسیار سخت و دشواری است اما با تحقیق می توان بهترین آرایشگاه زنانه را پیدا و از خدمات آن استفاده کرد. زیبایی و آراستگی در هرزمانی مورد توجه مردم بوده وهمیشه توجه خاصی به آن شده است .

بیشتر
کارواش سیار

امکانات لازم برای راه اندازی کارواش سیار چیست؟

کارواش سیار ارائه خدماتی است در مکانی که مشتری تمایل داشته باشد .(منزل ، پارکینگ ،محل کار ) برای راه اندازی کارواش های ثابت معمولا هزینه های فراوانی صرف نیروی انسانی و نگهداری و تعمیرات تجهیزات شست و شوی واجاره محل مورد نظر در صورتی که برای مالک نباشد به همراه خواهد داشت .

بیشتر