la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

اخبار

سالن زیبایی

نکاتی برای انتخاب سالن زیبایی مناسب

سالن زیبایی امروزه در زندگی بسیاری از افراد جامعه نقش مهمی دارد. بسیاری از بانوان برای انجام کارهای آرایشی و بهداشتی به سالن زیبایی مراجعه می کنند. امروزه سالن زیبای مانند گذشته فقط برای خدمات زیبایی نمی باشد.

بیشتر
بیمه خودرو

بیمه خودرو چیست و مواردی که بیمه شامل میشود

بیمه خودرو را می توان به دو قسمت بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه تقسیم کرد. خسارت های ناشی از حوادث رانندگی از جمله آتش سوزی و سرقت اتومبیل و... توسط بیمه خودرو جبران می شود.

بیشتر
ماساژ

انواع ماساژ و فواید آن برای بدن

ماساژ خوب واقعا درمان کننده است و بسیاری از مزایای سلامتی را به شما ارائه می دهد . در حقیقت، بیش از 200 تکنیک و نوع ماساژ مختلف وجود دارد که نیازهای مختلف را در اختیار قرار می دهند

بیشتر
نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

آموزش نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار

نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار، مدتی است که در کشور ما فراگیر شده است . در قدیم نقاش های ساختمان از قلم مو برای رنگ آمیزی اکثر ساختمان ها استفاده می کردند که معمولا برای آن ها کاری زمانبر و سختی بود،

بیشتر
کارواش خانگی

آشنایی با کارواش خانگی

کارواش خانگی از دستگاه های پرکاربرد در صنعت و ساختمان می باشد که با استفاده از فشار بالای آب تمامی جرم و آلودگی های سطح مورد نظر را شستشو می دهد .

بیشتر
ماساژ درمانی

10 مزایای عمده ماساژ درمانی برای پوست شما

ماساژ درمانی از حدود 2700 سال قبل از میلاد بوده و به عنوان راهی برای درمان آسیب های ورزشی و جنگی مورد استفاده قرار گرفته است. فرهنگ های باستان نیز از آن برای تطابق شرایط بدن و از بین بردن بیماری های دیگر استفاده می کنند.

بیشتر