la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

چرا بهتر است از نیروی متخصص نظافت منزل استفاده کنیم؟

1397/12/26

امتیاز دهید
1
نیروی متخصص نظافت منزل

با توجه شاغل بودن بانوان امروزه استفاده از نیروی متخصص نظافت منزل امری طبیعی است . انواع خدمات نظافت منزل ، نظافت راه پله ها و... توسط نیروی متخصص نظافت منزل ارائه می شود . شرکت های خدماتی نیروهای متخصص و کارآزموده ای را برای ارائه خدمات نظافت به منزل مشتریان ارسال می کنند .

با توجه شاغل بودن بانوان امروزه استفاده از نیروی متخصص نظافت منزل امری طبیعی است . انواع خدمات نظافت منزل ، نظافت راه پله ها و... توسط نیروی متخصص نظافت منزل ارائه می شود . شرکت های خدماتی نیروهای متخصص و کارآزموده ای را برای ارائه خدمات نظافت به منزل مشتریان ارسال می کنند .

چرا بهتر است از نیروی متخصص نظافت منزل استفاده کنیم؟

استفاده از نیروی متخصص نظافت منزل به تمیز کردن محیط زندگی شما کمک می کند و هم چنین باعث صرفه جویی در وقت شما می شود . شرکت های خدماتی از نیروهای زن و مرد برای نظافت منزل مشتریان استفاده می نمایند . به دلیل دشواری برخی از کارها مانند نظافت راه پله ها و پنجره ها برای بانوان ، از نیروی مرد برای ارائه این خدمات استفاده می شود .

هم چنین نظافت داخلی منزل نیازمند سلیقه زنانه می باشد . نظافت داخلی منزل باید با دقت خاص و بالایی انجام شود . توجه داشته باشید که اکثر بانوانی که در شرکت های خدماتی مشغول به کار هستند ، برای تامین معاش خانواده در شرکت های خدماتی کار می کنند . از این رو محیط امن خانه و ایجاد شرایط کاری مناسب برای بانوان در اولویت می باشد .

ویژگی نیروی متخصص نظافت منزل

یکی از دلایل تاثیر گذار در موفقیت شرکت های خدماتی به کار گیری نیروی متخصص نظافت منزل می باشد . اگر شرکت های خدماتی از نیروهای حرفه ای و قابل اعتماد برخوردار باشند ، باعث می شود که مشتریان قرارداد هفتگی یا ماهانه با شرکت مورد نظر تنظیم نمایند . نیروی متخصص نظافت منزل باید دارای ویژگی های زیر باشد :

 • قابلیت اطمینان : قابل اطمینان بودن یکی از نگرانی های مشتریان برای به کار گیری نیروی متخصص نظافت منزل است . زمانی که یک نیروی خدماتی وارد منزل مشتری می شود باید آگاهی لازم را نسبت به حریم خود داشته باشد و هم چنین مورد اطمینان باشد .
 • وقت شناس : اغلب مشتریان طبق برنامه ریزی زمانی خاصی نیروی خدماتی درخواست می کنند ، بنابراین حضور به موقع نیروی متخصص نظافت منزل در محل مورد نظر بسیار اهمیت دارد .
 • با اخلاق : نیروی متخصص نظافت منزل باید در رابطه با نحوه برخورد با مشتری آموزش لازم را دیده باشد .
 • ظاهر آراسته و داشتن بهداشت فردی : اغلب مشتریان به افرادی که بهداشت فردی برایشان اهمیت ندارد و هم چنین در رعایت بهداشت محیط بی دقت می باشند ، اعتماد نمی کنند .
 • حرفه ای و آموزش دیده : افرادی که به منظور نظافت به منزل افراد مراجعه می نمایند باید تمام نکات نظافت را آموزش دیده باشند .

انواع خدمات نظافت منزل

به منظور تعرفه بندی خدمات نظافت و قیمت گذاری ابتدا باید نوع نظافت مشخص شود . خدمات نظافت منزل بسیار گسترده است . در ادامه مطلب برخی از انواع خدمات نظافت منزل معرفی شده است .

 1. نظافت استاندارد : شامل مرتب کردن خانه ، جارو کشیدن ، تی کشیدن ، نظافت آشپرخانه ، توالت ، حمام و ... می شود .
 2. نظافت دیوار و پنجره ها : این نوع نظافت از آن دسته نظافت هایی است که به نیروی متخصص مرد نیاز دارد . نظافت دیوار و پنجره ها معمولا در اواخر فصل یا اواخر سال توسط مشتریان درخواست می شود .
 3. خانه تکاتی : در ماه های پایانی سال خانه تکاتی یکی از پر طرفدارترین کارهای نظافت است .
 4. پذیرایی از مجالس : در این نوع خدمات بسته به نوع مهمانی از نیروی مرد و زن استفاده می شود . برخی از مشتریان برای پذیرایی از مهمانان در مجالس خود از شرکت های خدماتی و نظافتی ، درخواست کارگر نظافت منزل دارند .
 5. نظافت وسایل منزل مانند فرش ، یخچال و غیره : شست و شوی فرش  ، تمیز کردن یخچال و به ظور کل تمیز کردن لوازم بزرگ و سنگین نیازمند نیروی متخصص نظافت منزل می باشد .

مزیت شرکت‌های خدماتی نظافتی

 • سرعت در خدمت رسانی
 • استفاده از خدمات متنوع
 • استفاده از خدمات بدون تعطیلی
 • نیروی کار کارآزموده و مورد تایید
 • گارانتی خدمات پس از انجام کار
 • پشتیبانی و پیگیری
 • صرفه جویی در مصرف مواد شوینده
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • برنامه ریزی برای نظافت هفتگی و ماهانه


175 بازدید


ارسال نظر

نظرات شما