la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

انواع چمن مصنوعی و کاربرد آن ها

1398/06/12

امتیاز دهید
1

-

محیط بازی کودکان

با توجه به اینکه دانش آموزان و دانشجویان ساعت‌های زیادی از طول روز را در محیط های آموزشی، مدارس و دانشگاه ها ‏مشغول به تحصیل هستند، آرامش و سرزندگی و سرسبزی این محیط برای خانواده ها و مسئولین بسیار حائز اهمیت ‏است. استفاده از انواع چمن مصنوعی می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای این محیط باشد؛ چرا که علاوه بر زیبایی و ‏سرسبزی، همواره محیطی شاد و پاک برای جوانان و نوجوانان ایجاد می‌کند. تا در کنار تحصیل علم و دانش از زیبایی ‏های طبیعت هم لذت ببرند.‏ چمن‌های مصنوعی بدون سرب و با کیفیت مرغوب برای این محیط بسیار مناسب خواهد بود و هیچگونه خطری برای ‏سلامتی کودکان نخواهد داشت.‏ از این رو چمن مصنوعی در مهد کودک می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای شما باشد.

 

کفپوش منازل و روف گاردن

چمن های مصنوعی نیاز به رنگ آمیزی ندارند و تنوع بسیار زیادی در نوع بافت آنها وجود دارند. عمرشان بسیار طولانی‌تر ‏از کامپوزیت و یا کفپوش چوبی است. به این خاطر گزینه مناسبی برای کفپوش منازل و یا روف گاردن ها هستند. شما و ‏خانواده تان با استفاده از این کفپوش می توانند احساس لذت استفاده از چمن‌های نرم را داشته باشید و این بسیار ‏زیباتر از استفاده از کفپوش‌های سفت و غیرقابل انعطاف است. شما می‌توانید یک باغ زیبا روی پشت بام خود ایجاد ‏کنید؛ و با دیدن آن احساس کنید در طبیعت سرسبز هستید.‏ همچنین می‌توانید با استفاده از چمن مصنوعی در بالکن نیز فضای شاد و متفاوتی ایجاد کنید.

 

زمینهای ورزشی (تنیس، گلف و…)

اگر شما بخواهید یک زمین تمرین گلف و یا تنیس در حیاط خلوت و یا گوشه ای از فضای بیرونی ساختمان خود داشته باشید، به راحتی و با هزینه‌ای بسیار مختصر می‌توانید آنرا ایجاد کنید. چمن‌های مصنوعی با ایجاد فضایی کاملا سرسبز و زیبا، محیطی برای کنار خانواده بودن و لذت بردن شما فراهم می‌کند. چمن مصنوعی فوتسال یکی از پرطرفدارترین‌ها میان چمن های مصنوعی ورزشی است. سیستم چمن مصنوعی بدون شن از کاربردهای فراوان برخوردار بوده و برای رشته ورزشی تنیس قابل توجه قرار می‌گیرد. فلت‌های SPF، LSR و PP با تراکم بالا تولید شده و امکان ورزش و تمرین با کفش‌های معمولی به جز کفش‌های استوک دار برای همه ورزش‌ها وجود دارد.


212 بازدید


ارسال نظر

نظرات شما