la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

نقاشی ساختمان در تهران

1397/09/10

امتیاز دهید
1
نقاشی ساختمان در تهران

نقاسی ساختمان از دیرباز تاکنون بسیار مورد توجه قرار گرفته است. نقاشی ساختمان یکی از مهم ترین روش های زیباسازی و نوسازی نمای داخلی و یا خارجی هر ساختمانی ست. نقاشی ساختمان در تهران یکی از خدمات زیرمجموعه ای است که توسط این شرکت یعنی فیکسیو قابل انجام است .

نقاشی ساختمان امروزه با پیشرفت ابزار ها و تجهیزات در شکل های مختلفی ظاهر شده است. به عبارت دیگر می توان گفت که ابزارهای جدید به کارگرفته شده در نقاشی ساختمان علاوه بر اینکه خروجی بهتر و کار با کیفیت تری را حاصل می شوند کار نقاش را نیز آسان تر کرده است.

نقاشی ساختمان در تهران

یکی از عمده مواردی که هر روز توسط کاربران در سطح شهر تهران جستجو شده و مورد بحث قرار میگیرد نقاشی ساختمان در تهران است . در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با این موضوع آشنا کرده و در پیدا کردن یک نفاش ماهر ساختمان در تهران راهنمایی کنیم . پس اگر شما نیز به دنبال نقاش ساختمان برای نقاشی ساختمان در تهران هستید در ادامه با ما همراه باشید .

چرا نقاشی ساختمان ؟

نقاشی ساختمان یکی از کم هزینه ترین و به صرفه ترین روش های چشم گیری ست که به واسطه آن می توان تغییرات زیادی را بر محیط های داخلی و یا خارجی ساختمان ایجاد کرد. بنابراین اگر قصد دارید با کمترین هزینه تغیرات چشم گیری را بر نمای داخلی یا خارجی ساختمان ایجاد کنید نقاشی ساختمان ایده آل ترین روش برای انجام این کار است. خوشبختانه در فرهنگ بسیاری از ماها جا افتاده که پس از نقل مکان از خانه به خانه دیگر اولین ایده ای که به ذهنمان می رسد نقاشی ساختمان است. همان طور که می دانید نقاشی ساختمان علاوه بر زیبایی و افزایش ارزش خانه یک نوع تازگی را به منزل شما هدیه کرده و به عبارتی هم یک نوع جنبه مهم در نگهداری ساختمان به شمار می آید. پس بدین ترتیب حتما برای شروع این کار یک برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده برای انتخاب رنگ و نوع رنگ و همینطور شخصی که این کار را به او می سپارید داشته باشید.

چه معیارهایی را برای انتخاب یک نقاش خوب باید در نظر گرفت؟

از آنجایی که نقاشی ساختمان یکی از حساس ترین روش های تززین در دکوراسیون داخلی خانه ست یقینا شخصی که قرار است این کار را به او بسپاریم باید در این زمینه ماهر باشد. به هر حال نقاشی پروسه زمان بری ست که نیاز به دقت بیشتری دارد. این نکتهرا باید توجه داشت که هر نقاشی نقاش نیست. یک نقاش با استعداد باید علاوه بر ارائه بهترین ایده ها برای نقاشی منزل شما بهترین کیفیت را برای شما تضمین کند. برای اینکه خیالتان از بابت راحت تر باشد حتما از نقاش خود بخواهید که نمونه کارهایش را برای شما نشان دهد. البته معمولا همسایگانی که مشغول رنگ آمیزی خانه هستن همسایگان دیگری که قصد نقاشی منزل خود را دارند با او مذاکره کرده و حتی از نحوه کار نقاش بازدید می کنند. در صورتی که مورد رضایت همسایگان هم قرار بگیرد از نقاش برای انجام کار نقاشی ساختمان در خواست می کنند.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل نقاشی اجرای درست زیر سازی قبل از شروع نقاشی ست. پوشاندن ترک ها و استفاده از بتونه موجب می گردد تا سطحی صاف و سیقلی را بعد از رنگ آمیزی داشته باشید. در صورتی که زیر سازی به صورت صحیح و درست انجام نشده علاوه بر اینکه رنگ نهایی نتیجه مطلوبی نداشته بلکه تمام هزینه های رنگ آمیزی هم برای شما به هدر رفته است. متاسفانه به به دلیل اینکه برای کارهای نقاشی ساختمان قیمت های متفاوتی داده می شود این مرحله از کار به درستی انجام نشده و سبب نارضایتی مشتریان از نقاش می شود.

اگر دیوارهای منزل شما قبلا کاغذ دیواری شده باشد و یا بکا و مولتی کاری شده باشد قطعا زیرسازی برای این سطوح کار سخت و دشوار و همین طور زمان بر است. چون باید پوشش های قبلی به طور کامل تراشیده شوند و پس از آن با اجرای دو یه سه دست ماستیک صاف و سیقلی شوند.

ابزار متناسب برای نقاشی ساختمان

یکی از مواردی که شادی خیلی ها بدان توجهی نداشته باشند کیفیت ابزارهایی ست که نقاشان برای رنگ آمیزی و یا زیرسازی سطوح مختلف استفاده می کنند. استفاده از ابزارهای متناسب در هنگام رنگ آمیزی در خروجی کیفیت بی تاثیر نیست. در حال حاضر بسیاری از نقاشان برای سطوح داخلی ساختمان و دیوارها از غلتک استفاده می کنند. همان طور که می دانید غلطک یکی از ابزارهایی هست به کمک آن رنگ را بر روی سطوح پرداخت می کنند. اگر این غلطک ها کیفیت خوبی نداشته باشند قطعا رنگ به وبی بر روی سطوح گخض نشده و ممکن است در هنگام رنگ کردن رد قلم بر جای بگذارند.بنا براین کار نقاشی را به کسی سپارید تاکید کنید که از ابزارهای خوب و متناسبی استفاده کند.


6484 بازدید


ارسال نظر

نظرات شما