la
su
md
sm
iph6pl
iph6l
saml
iph5l
iph4l
iph6pp
samp
iph6p
iph5p
oth

سرویس آنلاین شستشوی خودرو

1397/11/15

امتیاز دهید
5
شستشو خودرو

با گسترش تکنولوژی و روی کار آمدن اپلیکیشن های سرویس آنلاین شستشوی خودرو ، انجام بسیاری از امور روزمره افراد در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود و دیگر برای شستشوی خودرو نیازی به مراجعه حضوری به کارواش ها نبوده و تنها با ثبت سفارش خود به صورت آنلاین از خدمات مربوط به آن استفاده می کنند

با گسترش تکنولوژی و روی کار آمدن اپلیکیشن های سرویس آنلاین شستشوی خودرو ، انجام بسیاری از امور روزمره افراد در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود و دیگر برای شستشوی خودرو نیازی به مراجعه حضوری به کارواش ها نبوده و تنها با ثبت سفارش خود به صورت آنلاین از خدمات مربوط به آن استفاده می کنند .

با فیکسیو می توانید از خدمات مربوط به شستشوی خودرو خود بدون اتلاف وقت و قرار گرفتن در ترافیک و صف های طولانی در کم ترین زمان ممکن در محل مورد نظر استفاده کنید . برای ثبت خدمات کارواش آنلاین تنها کافی است مکان ، مشخصات خودرو ،زمان و نوع سرویس شستشوی خودرو خود را مشخص کنید . جهت بهره مندی از خدمات سرویس آنلاین شستشوی خودرو فیکسیو می توانید از طریق وبسایت فیکسیو اقدام نمایید .

خدمات سرویس آنلاین شستشوی خودرو

سرویس آنلاین شستشوی خودرو که شامل سرویس روشویی ، توشویی و لکه بری و شستشوی صندلی و سقف داخل خودرو می باشد . در سرویس روشویی خودرو بدنه و داخل ماشین کاملا تمیز می شود. شستن شیشه ها از داخل و نظافت داخل ماشین از طریق جاروبرقی و شارژی ، واکس داشبورد و استفاده از خوشبوکننده و شستشوی زیرپایی خودرو همگی از خدمات سرویس آنلاین شستشوی خودرو می باشد.استفاده از واکس داشبورد با ایجاد لایه ای نرم کننده و محافظ مانع از آسیب رسیدن و ترک خوردن داشبورد در روزهای آفتابی از طریق نور مستقیم خورشید می شود .

در سرویس روشویی که شامل نظافت و شستشوی بدنه بیرونی خودرو با استفاده از مواد شوینده مناسب و استفاده از پاک کننده های نانو استفاده می شود .از خدمات مهم سرویس آنلاین شستشوی خودرو استفاده از مواد شوینده مناسب که محافظ بدنه ماشین بوده و برخلاف مواد شوینده دیگر رنگ بدنه خودرو را در برابر نور خورشید محافظت کرده و در فصل گرم تابستان مانع از آسیب رسیدن به رنگ بدنه خودرو می شود . از واکس های براق کننده داشبورد و بدنه ماشین برای جلا لاستیک ، شستشوی رینگ و لاستیک نیز می توانیم استفاده کنیم . سرویس آنلاین شستشوی خودرو فیکسیو با مراجعه به محل مورد نظر مشتریان در کم ترین زمان و در تمامی روزهای هفته ارائه می شود .

چرا فیکسیو را برای سرویس آنلاین خدمات شستشو انتخاب کنیم ؟

ثبت سفارش آسان ، نیروهای مطمئن و با تجربه ، پشتیبانی فعال و قیمت مناسب همگی از عواملی است که می توان فیکسیو را برای استفاده از خدمات سرویس آنلاین شستشوی خودرو انتخاب کرد . همه ما این روزها به دنبال روشی هستیم که مشکلات روزمره خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم ، در این راستا خدمات سرویس آنلاین فیکسیو به نوبه ی خود بخش بزرگی از این دغدغه های زندگی روزمره ما را حل کرده است . کافی است از این خدمات برای یکبار هم که شده استفاده کنید .

مزیت های کارواش آنلاین

در نگاه اول خدمات سرویس آنلاین شستشوی خودرو تنها صرفه جویی در زمان خواهد بود اما با کمی بررسی و تحقیق به مزایا و اثرات مثبت استفاده از خدمات  کارواش پی خواهید برد . ما در این جا قصد داریم مزایای استفاده از کارواش آنلاین ( سیار ) خودرو را نسبت به روش های شستشوی معمول خودرو مقایسه کنیم . صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی ، امنیت و سلامت روانی افراد از مزیت های استفاده از خدمات کارواش آنلاین محسوب می شود.

هنگام استفاده از خدمات آنلاین کارواش می توانید در زمان صرفه جویی داشته باشید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به کارواش را ندارید تا در ترافیک بمانید و پس از رسیدن به کارواش در صف طولانی آن منتظر بمانید .از این خدمات می توانید زمانیکه از ماشین خود استفاده نمی کنید بهره ببرید . در زمان استفاده از خدمات آنلاین کارواش در هزینه های جانبی صرفه جویی می کنید زیرا در شهرهای بزرگی چون تهران برای رسیدن به کارواش باید در ترافیک بمانید و در این صورت هزینه پرداختی سوخت خودرو شما به مراتب بالا خواهد رفت .

با استفاده از خدمات سرویس آنلاین شستشوی خودرو تا حد قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید . برخی از افرادی که به کارواش های سنتی مراجعه می کنند ، کارواش در قبال وسایل موجود در خودرو مسئولیتی را قبول نمی کند و احتمال سرقت لوازم داخل ماشین در برخی موارد مشاهده می شود . شرکت های سرویس خدمات آنلاین ، کارکنان و پرسنل خود را از فیلترهای سختی جهت استخدام عبور خواهند داد تا در آینده مشکلی از این قبیل بای افراد به وجود نیاید .

 

 


470 بازدید


ارسال نظر

نظرات شما